Drink Bar

Przytulne wnętrze naszego Drink Baru zachęca do tego, aby oddać się w jego wnętrzach spokojnemu wypoczynkowi po ciężkim dniu z kieliszkiem wybornego trunku w ręce. Nasz kameralny lokal znajduje się na poziomie -1, gdzie na naszychGości czeka duży stół barmański z hokerami, z których można podziwiać, jak barman z ogromną precyzją, a jednocześnie z kunsztem i lekkością, przygotowuje drinki.

Drink Bar to doskonałe miejsce dla każdego, kto szuka pomysłu na wieczór i chce ochłonąć po dniu wypełnionym pracą lub atrakcjami. Stonowana kolorystyka ścian i podłogi w połączeniu z mocniejszymi akcentami na meblach sprawia, że pomieszczenie dodaje energii, a jednocześnie nie przytłacza nadmiarem bodźców. U nas napijecie się zarówno alkoholi i drinków, jak również napojów bezalkoholowych. Zapraszamy także na wyborną kawę oraz herbatę, którymi będziecie mogli rozgrzać się w chłodniejsze wieczory.

Zapewniamy, że nasz Drink Bar to doskonałe miejsce na to, aby miło spędzić wolny czas w doborowym towarzystwie.

Po ciężkim dniu pełnych atrakcji , serdecznie zapraszamy do przytulnego i kameralnego Drink Baru mieszczącego się na poziomie -1.

This is a Call to Action that you can use for all purposes!