Z myślą o Gościach, którzy odwiedzają Kraków w celach biznesowych, stworzyliśmy specjalną ofertę, która umożliwi im organizację profesjonalnych spotkań w kameralnym gronie. Lokalizacja w samym centrum miasta sprawia, że jesteśmy doskonałym wyborem dla osób potrzebujących profesjonalnych rozwiązań. Na terenie Aparthotelu Miodowa znajduje się mini sala konferencyjna, która może pomieścić :

  • 20 osób w układzie teatralnym,
  • 14 osób w układzie klasowym.

Umożliwiamy również korzystanie z sal śniadaniowych na 30 osób, reorganizując je odpowiednio na potrzeby spotkania biznesowego.

Oferta dla firm została przygotowana w taki sposób, aby odpowiadać na potrzeby nawet najbardziej wymagających Klientów. Wyposażenie pomieszczeń w nowoczesny sprzęt audiowizualny i gastronomiczny, a także w klimatyzację, sprawiaja, że możliwe jest zapewnienie sobie warunków do bardzo komfortowej pracy. Wszystkim uczestnikom spotkań z całą pewnością przypadną do gustu także nasze apartamenty o wysokim standardzie, w którym będą mogli wypocząć po godzinach obrad, a także idealny by się odprężyć – Drink Bar.