Kraków 2019 – dlaczego warto przyjechać?

Kraków to jedno z najpiękniejszych miast na świecie. Oprócz pięknych zabytków i infrastruktury, którą oferuje Kraków, w 2019 roku będzie można również zasmakować różnorodnej kultury. Na pewno warto przyjechać do tego wspaniałego miasta i delektować się twórczością występujących artystów.

Coś dla rodzin z dziećmi

12 stycznia 2019 r. w Krakowie będzie można zobaczyć wyjątkowe lodowe przedstawienie – Masza i Niedźwiedź na lodzie. Tournée odbyło się już w marcu 2018 roku i cieszyło się ogromnym zainteresowaniem, kto wtedy nie mógł uczestniczyć w wydarzeniu, może zrobić to w styczniu na krakowskiej Tauron Arenie. Jest to świetny sposób na spędzenie wspólnie czasu z całą rodziną.

Stand-up

1 lutego 2019 r. na Tauron Arenie odbędzie się Stand-up show wystąpią najzabawniejsi polscy specjaliści w stand-upie : Łukasz Lotek Lodkowski, Rafał Pacześ, Katarzyna Piasecka, Kacper Ruciński, Rafał Rutkowski, Tomasz „Boras” Borkowski i inni. Wydarzenie będzie trwało dwie godziny i jak zapowiadają organizatorzy – będą to dwie godziny śmiechu. Jest to jedno z największych wydarzeń komediowych w Polsce.

Iluzjoniści z Broadwayu w Polsce

Między 15 a 17 lutego 2019 r. odbędą się pokazy najpopularniejszych iluzjonistów świata. Widzowie będą mogli wybrać jeden z siedmiu spektakli. Sukces tego show był tak ogromny na całym świecie, że producenci zdecydowali się na wizytę w Europie.

Wydarzenia gastronomiczne

Kraków został wybrany jako Europejska Stolica Kultury Gastronomicznej, a tytuł został nadany po raz pierwszy przez Europejską Akademię Gastronomiczną. Dzięki niemu, w przyszłym roku będziemy organizatorami wielu ważnych wydarzeń, które będą okazją do powitania w Krakowie pasjonatów i specjalistów dobrej kuchni, a także  gwiazd światowej gastronomii.

Koncerty 2019

Fani disco polo znajdą coś dla siebie – 9 lutego 2019 r. na Tauron Arenie wystąpi Zenek Martyniuk razem z Sławomirem, Bad Boys Blue i Boney M. Będzie to koncert walentynkowy.

23 lutego 2019 r. do Krakowa przyjedzie Zaz – jedna z najpopularniejszych francuskich piosenkarek. Jedna z jej płyt pokryła się w Polsce podwójną platyną. Piosenkarka przygotowuje nowy materiał, który ma się ukazać pod koniec 2018 roku. Jest więc duża szansa, że widzowie w Krakowie usłyszą materiał na żywo jako jedni z pierwszych.

2 kwietnia 2019 r. Shawn Mendes da swój pierwszy koncert w Polsce, właśnie w Krakowie, na Tauron Arenie będą rozbrzmiewać takie hity kanadyjskiego wokalisty jak: There’s nothing holdin’ me back, In my blood czy Stitches.

4 maja 2019 r. w Krakowie na Tauron Arenie wystąpi brytyjska legenda muzyki – Elton John. W swojej karierze udało mu się sprzedać ponad 300 milionów płyt, jego utwory znane są na całym świecie.

6 czerwca 2019 r. także na Tauron Arenie wystąpi kultowy zespół Maroon 5, gościem specjalnym trasy tego amerykańskiego zespołu będzie norweska wokalistka – Sigrid. Maroon 5 to zespół założony w latach 90, otrzymał 5 nagród Grammy, a jego płyty pokrywały się platyną wielokrotnie.

Nie znamy dokładnej daty następnej edycji jednego z największych festiwali muzycznych – Kraków Live Festiwal, ale wiemy, że festiwal odbędzie się także w 2019 roku. W poprzednich latach festiwal zgromadził takich wykonawców jak Lana del Ray, Asap Rocky, Kendrick Lamar, Ellie Goulding, czy Birdy (i wielu innych). Prawdopodobnie odbędzie się on w sierpniu, tak jak poprzednie edycje.

Apartament Studio

Apartament Typu STUDIO posiada sypialnię z bardzo wygodnym łóżkiem, rozkładaną sofę, telewizor led, w pełni […]

Pokój dwuosobowy Double

Pokój dwuosobowy Double Posiada wygodne łóżko dwuosobowe, telewizor led, mini lodówkę, zestaw do parzenia kawy […]

Pokój dwuosobowy Twin

Pokój dwuosobowy TWIN Posiada dwa łóżka pojedyncze (na życzenie gości istnieje możliwość przygotowania łoża małżeńskiego), telewizor led, mini lodówkę, zestaw do parzenia kawy i herbaty oraz luksusową łazienkę z kabiną prysznicową wyposażoną w suszarkę, komplet ręczników i zestaw kosmetyków.