Każdy, kto w trakcie wyjazdu biznesowego lub urlopu chce czuć się w pełni swobodnie, powinien postawić na skorzystanie z bazy noclegowej, jaką stanowią kwatery prywatne. Nasze apartamenty SUPERIOR to gwarancja doskonałego wypoczynku, do którego przyczynia się zarówno wykorzystanie funkcjonalnych i komfortowych w użytkowaniu udogodnień, jak również postawienie na klasyczną, elegancką aranżację.

W skład tego rodzaju obiektu mieszkalnego, nadającego się dla nawet 4 osób, wchodzi część sypialniano-wypoczynkowa z dużym, wygodnym łóżkiem, rozkładaną sofą, biurkiem, a także telewizorem LED. Całość stanowi bardzo harmonijną przestrzeń, która jest w stanie zaspokoić wiele potrzeb przebywających w niej osób. Z kolei aneks kuchenny z jadalnią, na który składają się płyta indukcyjna, okap, lodówka, zlew, czajnik, naczynia i sztućce oraz stół i krzesła, umożliwiają zasiadanie do wspólnych posiłków. Osobnym pomieszczeniem jest utrzymana w bardzo luksusowym stylu łazienka z
prysznicem, w której wszyscy nasi Gości znajdą suszarkę, a także zestaw kosmetyków i zachwycające czystą bielą i świeżym zapachem ręczniki.